Battlefield 6 çıkış tarihi ne zaman?

Battlefield 6 çıkış tarihi ne zaman? Battlefield 5 için önemli içerik güncellemeleri , son yaz güncellemesinden sonra durduruldu ve EA , odağı Battlefield 6'nın geliştirilmesine kaydırmak için Battlefront 2'nin içerik güncellemelerini de durdurdu . Öyleyse soru soruluyordu, bir sonraki Battlefield oyunu ne zaman bitecek?

Neyse ki, EA Play 2020'de Battlefield 6'dan neler bekleyebileceğimize dair kısa bir bakışla karşılaştık; EA ve Dice, bir sonraki Battlefield oyununun çok kısa kliplerini yayınladı. Burada ayıracak çok şey yok, ancak büyük ve destansı bir savaşın gerçekleştiğini ve savaş alanına hücum ederken askerlerin düştüğünü görebiliriz. Ayrıca muhtemelen bir asker olan bir adamın yüz animasyonu ve modellemesi de var. Herhangi bir hikaye veya oynanış ayrıntısı vermese de, DICE'ın haklı olarak göstermek istediği etkileyici bir çekimdir.

Artık Battlefield 6'nın kesinlikle yolda olduğunu biliyoruz, Battlefield serisinde bir sonraki oyunu ne zaman bekleyeceğimiz de dahil olmak üzere şu ana kadar bildiğimiz her şey burada ve Call of Duty'ye rakip olabilir mi?

 

BATTLEFİELD 6 ÇIKIŞ TARİHİ

Battlefield 6 çıkış tarihi 2021, ancak kesin bir çıkış tarihimiz yok. EA, Ekim 2019'da oyunun FY22 için ayarlandığını duyurdu , bu nedenle Nisan 2021 ile Mart 2022 arasında oldukça büyük bir pencere olduğunu tahmin edebiliriz. Ancak, yaptığı açıklamada IGN , DICE kabul edilmesinin “Daha uzun vadede, stüdyo biz 2021 yılında oyunculara getirerek olacak o Battlefield geleceği üzerine odaklanmıştır”

Kaynak:
Yeni Eklenenler Uygulamalar