Çizgi Film İndir 🐣

TRT Çocuk Mobil bulunan mevcut çizgi film kanallarını bir araya getiren ve doğrudan ondan izlenebilecek bölümleri sağlayan bir Android ve iOS uygulamasıdır. İzlemek için internet bağlantısı gerekmez yani internetsiz çizgi film izleyebilirsiniz.

Çocukların bile sorunsuz kullanabilmesi için TRT Çocuk Mobil uygulamasının arayüzü gerçekten çok basit ve kullanımı kolaydır. Çizimler ada göre listelenir ve en yenisini veya tümünü hedefleyebilirsiniz.

Bir çizgi filmin ismine tıklandığında Youtube'da bulunan bölümlerin altında açılacak ve sahibinin kim olduğunu ve kaç kez izlendiğini gösterecek. Bir videoya tıkladığınızda çizgi film otomamatik olarak açılacaktır. Uygulamayı indirmek için çizgi film indir linkine tıklayın.

Başka bir çizim çizgi film indirmek için, liste tekrar görünene kadar cihazınızdaki geri düğmesini tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı halka açık yerlerde video izlemek için kullanıyorsanız, her zaman yanınızda bir kulaklık taşımayı unutmayın.

uygulamanın, mevcut tüm çizgi film videolarını tek bir yerde bulup gruplandırmanın yanı sıra başka bir işlevi yoktur, böylece Youtube'da arama yaparak zaman kaybetmemenizi sağlar. TRT Çocuk Mobil  uygulaması, özellikle tıbbi bir randevu beklerken çocuğunuzu eğlendirmek için ilginç bir alternatiftir. Türkçe olarak gelir, ücretsizdir ve Android 4.1veya üstü ile uyumludur ücretsiz çizgi film indirebilirsiniz.

Kaynak:
Yeni Eklenenler Uygulamalar