Rockstar, GTA 6'ya Odaklanmak İçin Diğer Projeleri İptal Etti

Bazı büyük sızıntılar, Rockstar'ın kendisini yalnızca GTA 6'nın geliştirilmesine adamak için Bully 2'nin üretimini bırakacağı haberiyle ilerliyor. Hayranlar uzun zamandır 2006'da devamını istiyorlar, ancak yakın zamanda olacak gibi görünmüyor.

Grand Theft Auto serisinin hayranları için bu harika bir haber çünkü Grand Theft Auto 6 piyasaya çıkmaya beklediğinizden daha yakın olabilir.

Haberler, GTA 6 gibi bir oyunun, GTA Online ve Red Dead Online arasında bölünecek olan stüdyo kaynaklarının iyi bir bölümünün seferber edilmesini gerektirdiği ölçüde mantıklı geliyor.

Rockstar, GTA 6 Sürümüne acele etmek istemiyor gibi görünüyor

Diğer merakla beklenen oyunlarla ilgili son olayların ışığında, Grand Theft Auto 6 hayranları, Rockstar Games'in üretimi aceleye getirmemesinden çok mutsuz olmamalı. Bu aynı zamanda üreticilerinizin aynı anda birkaç harika projeyle aşırı yüklenmesini de önler.

GTA 6 henüz resmi olarak ilan edilmedi ve yayıncı iddia edilen üretimiyle ilgili sürekli sorulardan kaçınıyor. Ancak şirket, bu oyunda altın bir kazı olduğunu biliyor, bu yüzden yüzlerce veya milyarlarca dolar kazanmak için başka bir mükemmel fırsatı kaçırmayacak.

Reddit, en son GTA Online eklenti (DLC) içeriği olan Cayo Perico Heist'te GTA 6'nın kanıtını arayan oyuncuların raporlarıyla boğuldu. Bazı ilginç bulgulara rağmen, çok somut hiçbir şey kamuoyuna açıklanmadı ve bazı hayranlar haber eksikliğinden umutsuzluğa kapılmaya başladı.

GTA 6 Nasıl Olacak?

Grand Theft Auto serisindeki altıncı ana giriş, bazı söylentilere göre, Florida'da yer alabilir ve bu, konumlarının neredeyse her zaman tropikal ortamına uyan bir şey olabilir.

GTA 5'in ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürüldüğünü düşünürsek, önümüzdeki yıl GTA 6 ile ilgili yeni gelişmelerin olması mümkün, hatta şimdi güçlü yeni nesil konsollar daha fazla oyuncunun eline geçmeye başlıyor.

Kaynak:
Yeni Eklenenler Uygulamalar