Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun GOG'da Geçici Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam maliyeti 18 Türk Lirası olan 2D nişancı oyunu Butcher, kısa vakitliğine GOG'da bedava oldu. Kolay grafiklerine karşın yüksek temposu ve akıcı atmosferiyle oyuncuları içine sürükleyen bu oyuna nasıl fiyatsız bir biçimde sahip olacağınızı bilmek için içeriğe göz atabilirsiniz.

Steam'de veya diğer platformlarda ücretsiz olan oyunları paylaşmaya devam edeceğiz. Bu gün ki oyunumuz Steam'da 18 TL fiyatında 2Boyutlu, nişan oyunu olan  Butcher olacak.

Tek emelinizin hareket eden her şeyi yok etmek olduğu bu neşeli reyin, kısa vakitliğine GOG üzerinde fiyatsız kalacak. Sadece 48 saat sürecek bu fırsattan nasıl faydalanacağınıza geçmeden evvel dilerseniz azıcık oyunun içeriğinden ve neler sunduğundan bahsedelim.

Butcher nasıl bir oyun?

Geliştiriciliğini Polonya merkezli Phobia Game Studio'nun üstlendiği Butcher, ilk bakışta Doom ve Quake oyunlarını anımsayan bir atmosfere sahip. Şiddetin hiç bitmediği, temponun hiç eksilmediği bu oyunda insanlığın yıkıntılarını yok etmek için programlanmış bir cyborg olarak tek emelimiz, hareket eden her şeyi yok etmek.

Bunu yaparken motorlu testereden av tüfeğine ve el bombasına kadar pek çok değişik silahla yer altı barınaklarına, kıyamet sonrası şehirlere ve ormanlarda yolumuza çıkan her şeyi öldürmemiz gerekiyor. Üstelik düşmanların sefaletine son vermek ve vahşetin dozunu artırmak için kullanabileceğiniz tüm silahlar bunlar değil; oyunda kancalar, lav çukurları ve testereler de dahil olmak üzere düşmanlarınızı yok etmek için bir hayli değişik ve yaratıcı alternatif bulunuyor.

Ekim 2016 senesinde piyasaya sürülen Butcher, kolay grafiklerine karşın devamlı yükselen tempo ve akıcı reyin tecrübesiyle oyuncuları sanki içine sürüklüyor. Oynarken saatin nasıl geçtiğini kavramayacağınız bu reyin için geliştirici, "En kolay modu dahi güç" diyor. Bu da oyunun oldukça iddialı olduğunu bizlere gösteriyor.

16 Kasım tarihi itibarıyla GOG üzerinde ücretsiz olan Butcher, 18 Kasım Çarşamba TSİ 17.00'a kadar ücretsiz kalacak. Oyuna ücretsiz bir şekilde yapmanız gerekenlerse şu şekilde:

  • GOG.com'a gidin.
  • Açılan sayfanın en üstünde yer alan 'Butcher' oyununun üzerine gelerek 'Get it Free' sekmesini açın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyun kütüphanenize eklenecek. Eğer GOG hesabınız yoksa oyunu alabilmek için ücretsiz olarak Sign In'a tıklayarak açabilirsiniz veya Facebook hesabınızlada bağlanabilirsiniz.

 

Kaynak:
Yeni Eklenenler Uygulamalar