Steam Ücretsiz Oyunlar 2021

Herkes bedava şeyleri sever ve bu konuda oyun da istisna değil. İnternetin gelişmesiyle, bazı oyun yaratıcılarının mikro işlemler, kozmetik öğeler satın alma ve / veya oyunu kişiselleştirme yolları gibi ödeme yöntemlerini kullanarak ücretsiz oyunlar sunması kolaylaştı.

Listemize göz atın ve Steam mağazasında sizi bekleyen en iyi ücretsiz oyunları keşfedin. Gerçek para kullanarak rekabet avantajı elde etmenin mümkün olduğu oyunları değil, becerinin en önemli olduğu oyunları seçmeye çalışıyoruz.

1. Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive, kısaca CS: GO olarak da bilinir, tüm zamanların en iyi atış oyunlarından biridir. Her maçta, özellikle takımınızdaki son maç olduğunuzda daha da gerginleşirsiniz. İster bomba yerleştirmek ister etkisiz hale getirmek, rehineleri kurtarmak veya oyundaki tüm silahlarla düşmanları ortadan kaldırmak olsun, sıkılmak imkansız!

CS: GO, her biri kendi davranışına ve hasarına sahip iyi bir silah setine sahiptir. Sessiz olmak önemli bir faktördür çünkü sessizce hareket etmek, koşarken pozisyonunuzu ortaya çıkarmaktan daha iyidir. Genel olarak ücretsiz sürüm iyidir, ancak olumsuz yanı, oyunu satın alan kişiye karşı oynayamamanızdır. Bu kötü bir seçenek olmadığı anlamına gelmez!

2. Dota 2

Sürekli gelişen ve tüm dünyaya yayılmış büyük bir toplulukla Dota 2, tanımlanması zor bir oyundur. Burada hem stratejik düşünmek hem de takımınızla iyi geçinmek ve aynı zamanda maçlar boyunca hatta maçlar dışında karakterinizin becerilerini ve donanımını geliştirmek gerekiyor.

Dota 2, detaylar açısından son derece zengin ve hızlı bir şekilde ustalaşması zordur, ancak oldukça rekabetçi, akıcı ve stratejik bir oyundur.

3. Path of Exile

Ünlü aksiyon RPG Diablo'dan esinlenen birçok oyuncu, Path Of Exile'ın Diablo 3 olması gerektiğini söylüyor. Ve aslında, oyun oldukça gelişiyor ve en deneyimli oyuncular için bile farklı zorluklar yaratıyor.

Yaratıcılar her zaman katletmek için yeni patronlar, öğrenilecek büyülü güçler veya bulmak için mistik silahlar çıkarıyorlar. Karakteriniz bir Hiçkimse olarak başlar ve yavaş yavaş hayatta kalması, becerilerini geliştirmeyi öğrenmesi ve karakterinizin sınıfına bağlı olmayan silah ve büyülerde ustalaşması gerekir. Path of Exile'ın en çok parladığı yer burasıdır: Sonsuz görünen bir yetenek ağacıyla, aynı sınıftan, kullandıkları beceriler ve silahlar bakımından tamamen farklı karakterler olabilir.

4. Paladins

Bir elf, goblin, cadı veya başka bir mistik ırk seçin ve savaşa katılın. Orijinal silahları ve yıkıcı büyüleri kullanabileceğiniz bu oldukça rekabetçi FPS'de (First Person Shooter), her oyuncu karakterini tercih ettiği gibi geliştirebilir. Bu şampiyonların her birinin yeteneklerine ek olarak, farklı kartlarla Güverte sistemini kullanabilir, güçlerinizi daha da geliştirmek için belirli özellikleri artırabilirsiniz.

5. Brawlhalla

Dünyanın dört bir yanından efsanevi savaşçılar, kimin en iyi olduğunu bulmak için büyük bir turnuvaya katıldı. Yumruk, tekme ve uçmaya ek olarak, burada kılıçlar, baltalar, mızraklar ve hatta bomba ve çeşitli tuzaklar gibi daha fütüristik silahlar kullanabilirsiniz. Klasik Super Smash Bros'tan ilham alan 2D bir ortamda dünyanın her yerinden oyuncularla çok radikal dövüşlerde yüzleşebileceğiniz çok havalı takım ve solo modlar var.

Kaynak:
Yeni Eklenenler Uygulamalar