Fraps Logosu
Demo
5.0
1
0
0
0
0
1 kullanıcı

Fraps

Ücretsiz
  • Yayımcı: Beepa Pty Ltd
  • Boyut: 2.38 MB
  • Ekleyen: Özge KARACA
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 30 Kasım 2020
  • Toplam İndirme: 12

Fraps, özellikle oyun sevdalıları için birçok ilginç işlevi birleştiren bir uygulamadır. Çok hafif ve işlevsel bir fps ölçerin yanı sıra oyunlarınız bilgisayarda çalışırken görüntüleri ve hatta videoları kaydetmek için iyi araçlar içerir.

Genel

Bu sekme, uygulamanın en temel ayarlarını gösterir. Program sürümünü görüntülemek, Windows ile birlikte başlatılıp başlatılmayacağını ve masaüstündeki diğer açık pencereler üzerinde her zaman görüntülenip görüntülenmeyeceğini belirlemek mümkündür.

 

FPS

Fraps'ın saniyede kare ölçüm işlevi, ekran görüntüsünü daha da özelleştirmenize olanak tanır. Saniyedeki kare hızının görüntüleneceği köşeye ek olarak, onu etkinleştiren kısayol tuşlarını tanımlayın. İşlemin güncelleme oranını ve verilerin her seferinde kaydedilip kaydedilmeyeceğini yapılandırmak için işlevler de vardır.

Programın "Kıyaslama" adlı yeni işlevi, oynatma hızı verilerini toplamak ve sonunda her şeyi listelemek için kullanılır. Böylece saniyede yakalanan ortalama kare hızını bilirsiniz ve arkadaşlarınızla veya internette yayınlanan testlerle karşılaştırıldığında bilgisayarın hızını ölçersiniz.

Filmler

Adından da anlaşılacağı gibi, uygulamanın bu bölümü Fraps ile kaydedilen video seçeneklerini kontrol eder. Deneme sürümü olduğundan, uygulama kayıtların ilk 30 saniyesine bir filigran ekler.

Ana seçenekler olarak dosyaların kaydedileceği klasörün seçimi, işlevi etkinleştirmek için kısayol tanımı ve videoda görüntülenen saniye başına kare hızı vardır. Ayrıca, dosyaların ses yakalama aygıtındaki seçenekleri yapılandırın.

Ekran Görüntüleri

Çevrimiçi oyunlarda rakibe zarar verdiniz ve sahneyi kurtarmanın hızlı bir yolunu mu istiyorsunuz? Fraps ile ekran görüntüsü alma seçeneğini kullanın. Görüntülerin kaydedileceği yeri ve bunların format türlerini etkinleştiren anahtarı seçin. Bu bölümdeki son seçenek, kısayolu tekrar tıklayana kadar önceden tanımlanmış zaman dilimlerinde ekran görüntüleri almanıza olanak tanır.

Yorum Yaz
avatar

Yorumunuz yönetici onayından sonra görünür. Uyarı! Lütfen link veya html etiketi girmeyiniz aksi taktirde sistem tarafından yasaklanırsınız.

Tüm Yorumlar
Yeni Eklenenler Uygulamalar