NordVPN Logosu
Ücretli
5.0
1
0
0
0
0
1 kullanıcı

NordVPN

Ücretsiz
  • Yayımcı: Tefincom & Co., S.A
  • Boyut: 40.00 MB
  • Ekleyen: Özge KARACA
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 13 Aralık 2020
  • Toplam İndirme: 20

VPN, bir cihazın konumunu herhangi bir ülkeye değiştirmek için kullanılan ve kullanıcıya yalnızca dünyanın belirli bölgelerinde sunulan programları kullanma imkanı veren bir ağ protokolüdür.

Bununla birlikte, bu önlem birçok kişi tarafından güvensiz olarak kabul edilir ve belirli sıklıkta kaçınılmasına neden olur. Peki ya tek bir program VPN kullanımına tamamen güvenli bir şekilde izin verirse? NordVPN'in PC önerisi bu! Pratikte gerçekten işe yarıyor mu? Bizimle öğrenin!

NordVPN nasıl çalışır?

İlk adım, platforma giriş yapmak, yeni bir hesap oluşturmak veya varsa önceden oluşturulmuş bir hesabı kullanmaktır. İşlem az zaman alır ve bir sonraki adıma götürür.

Şimdi, aslında NordVPN PC ana ekranını görebiliriz. Program, kullanıcıya basitlikle ne yapacağını gösteren temiz ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Fare ile harita üzerinde hareket etmek ve bağlanılacak belirli bir ülkeyi aramak mümkündür. Bununla birlikte, bu, doğrudan geniş bir ülke listesini gösteren sol taraftaki çubukla da yapılabilir, yalnızca kullanıcı seçenekler arasında gezinebilir ve mevcut konumu olarak işaretlemek istediği yeri seçebilir.

Ayrıca NordVPN'in çok önemli bir özelliği de kullanıcı ve ilgili cihazı olası siber saldırılardan korumayı amaçlayan programa dahil bir araç olan CyberSec'i sunmasıdır. Bu nedenle, virüslü web sitelerine ve reklamlara girme riskleri azaltıldığından, VPN kullanmak daha rahat bir görev haline gelir.

NordVPN'in niş rakiplere kıyasla bir başka avantajı, bazı uygulamaları seçmenize ve VPN kapatıldığında veya bağlantı kesildiğinde otomatik olarak kapanmasına olanak tanıyan Uygulama Kapatma Anahtarı aracıdır. Bu şekilde kullanıcı, VPN olmadan hangi programların bir defada kapatılması gerektiğini önceden belirlenmiş bırakarak zamandan tasarruf sağlar.

Genel olarak NordVPN, kullanıcıya yalnızca teknoloji yoluyla dünyanın farklı kutuplarına göç etme olanağı sunmakla kalmaz, aynı zamanda tüm bu süreci her zaman güven içinde yapma imkanı sunar.

Yorum Yaz
avatar

Yorumunuz yönetici onayından sonra görünür. Uyarı! Lütfen link veya html etiketi girmeyiniz aksi taktirde sistem tarafından yasaklanırsınız.

Tüm Yorumlar
Yeni Eklenenler Uygulamalar