DEMO 
 PhpStorm Logosu
Demo
5.0
1
0
0
0
0
1 kullanıcı

DEMO PhpStorm

Ücretsiz
  • Yayımcı: JetBrains
  • Boyut: 397.00 MB
  • Ekleyen: Özge KARACA
  • Arayüz: İngilizce
  • Güncelleme: 30 Kasım 2020
  • Toplam İndirme: 78

PhpStorm , Symfony, Drupal, WordPress, Zend Framework, Laravel, Magento, Joomla !, CakePHP, Yii ve diğer freamworklerde çalışmak için mükemmel bir ide'dir. PhpStorm , hafif ve akıllı bir PHP IDE'dir kodunuzu derinden anlayan geliştirici üretkenliğine odaklanır!

Editör aslında kodunuzu alır ve yapısını derinden anlar, modern ve eski projeler için tüm PHP dili özelliklerini destekler. En iyi kod tamamlama, yeniden düzenleme, anında hata önleme ve daha fazlasını sağlar. 

Mevcut yeniden düzenleme, hata ayıklama ve birim testi ile HTML5, CSS, Sass, Less, Stylus, CoffeeScript, TypeScript, Emmet ve JavaScript gibi uç teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanın.

Canlı Düzenleme sayesinde değişiklikleri anında tarayıcıda görün. Sürüm Kontrol Sistemleri entegrasyonu, uzaktan dağıtım desteği, veritabanları / SQL, komut satırı araçları, Vagrant, Composer, REST Client ve diğer birçok araç sayesinde birçok rutin görevi doğrudan IDE'den gerçekleştirin.

WebStorm'un tüm özellikleri PhpStorm'a dahil edilmiştir ve PHP ve Veritabanları / SQL desteği için tam teşekküllü destek en üste eklenmiştir. Yüzlerce denetim, siz yazarken kodunuzu doğrulamakla ve tüm projeyi analiz etmekle ilgilenir.

PHPDoc desteği ile kod düzenleyici ve biçimlendirici, hızlı düzeltmeler ve diğer özellikler, okunaklı kod yazmanıza yardımcı olur. Verimli, ışık hızında gezinme özellikleri sayesinde kod tabanınızın ustası olun. IDE nereye gitmek istediğinizi anlar ve sizi oraya anında götürür. Güvenli Yeniden Adlandırma, Taşıma, Silme, Çıkarma Yöntemi, Satır İçi Değişken, Üyeleri Yukarı İtme / Üyeleri Aşağı Çekme, İmzayı Değiştirme ve diğer birçok yeniden düzenleme ile kodunuzu güvenilir bir şekilde yeniden düzenleyin.

Dile özgü yeniden düzenlemeler, birkaç tıklama ile proje çapında değişiklikler yapmanıza yardımcı olur ve güvenli bir şekilde geri alınabilir. Sıfır konfigürasyonlu Görsel Hata Ayıklayıcısı ile ünlüdür ve her adımda uygulamanızda neler olup bittiğine dair olağanüstü içgörü sağlar. Xdebug ve Zend Debugger ile çalışır ve hem yerel hem de uzaktan kullanılabilir. PHPUnit ile Birim Testi, Behat ile BDD ve profil oluşturucu entegrasyonu da mevcuttur. Php Storm'daki yenilikler : Composer geliştirmeleri Artık eylemleri (Güncelle, Yükle, Kaldır, Kendi kendine güncelleme) komut satırına geçmek zorunda kalmadan doğrudan IDE'den yürütebilirsiniz. Ayrıca, app ve composer.json ayarları artık senkronize edilmiştir, bu da PHP Dil Düzeyi, araç Kaynak ve Test klasörlerinin composer.json içinde belirtilen proje ayarları ve yapıyla tam olarak eşleşmesini sağlar. Docker Compose PHP yorumlayıcısı Docker Compose'u temel alarak artık Php Storm'da destekleniyor. Docker Compose tabanlı yorumlayıcı, uzak yorumlayıcıların tüm bilinen özelliklerini içerir, böylece PHP kodunu çalıştırabilir / hata ayıklayabilir ve PHPUnit, Codeception, Behat ve PHPSpec testlerini çalıştırabilir / hata ayıklayabilirsiniz. PHPUnit testlerini otomatik olarak çalıştırın Programda, PHPUnit testlerini belirli bir gecikmeyle otomatik olarak yeniden çalıştırabilirsiniz. Belirli bir konfigürasyon için otomatik çalıştırmayı etkinleştirin, gecikme değerini ayarlayın ve bir dosyayı düzenlemeyi bıraktıktan sonra testleriniz bu gecikmeyle otomatik olarak yeniden çalıştırılacaktır.

Avantajlar
  • + Dinamik arayüz
Yorum Yaz
avatar

Yorumunuz yönetici onayından sonra görünür. Uyarı! Lütfen link veya html etiketi girmeyiniz aksi taktirde sistem tarafından yasaklanırsınız.

Tüm Yorumlar
Yeni Eklenenler Uygulamalar