Skype Logosu
Ücretsiz
5.0
1
0
0
0
0
1 kullanıcı

Skype

Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 1.00 B
  • Ekleyen: Özge KARACA
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 14 Nisan 2021
  • Toplam İndirme: 1

Skype İndir Skype, günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulamalarından biridir ve uzaktaki arkadaşlarınızla iletişim kurmanın iyi bir yoludur.

Etkinliklerinizle sohbet sağlar, telefonlara çağrı yapılmasına (servis ayrıca ücretlidir) ve canlı çeviri sistemi de dahil olmak üzere ücretsiz video ve sesli konferanslara izin verir.

Arkadaşlarınızla sohbet etmenin yanı sıra, her tür dosyayı hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz - sadece aktarımın mümkün olması için her ikisi de çevrimiçidir. Bu uygulamanın en son sürümleri, görünümü giderek daha fazla Windows 10'un Modern arayüzü gibi bıraktı, böylece Skype'ı aynı deneyime sahip herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz.

Skype nasıl indirilir?

Arkadaşlarınızı bulun ve bu uygulamayı kullanarak ücretsiz olarak sohbet etmeye başlayın! İfadeleri vardır ve katılımcı sayısında sınırlama olmaksızın bireysel veya grup sohbetlerinde dosya göndermek mümkündür. Video ve sohbet konferansları da gerektiği kadar katılımcı için ücretsizdir.

Skype, görüşmede kişiselleştirilmiş gifler ve ifadeler göndermenize izin vermez, ancak sohbetin ortasında bir yüz göndermek istiyorsanız kapsamlı bir hazır etiketler listesinden seçim yapabilirsiniz. Metinler, mobil cihazlar için neredeyse tüm habercilerde olduğu gibi mavi balonlarla görüntülenir; bu şekilde her mesajı kimin gönderdiğini belirlemek kolaydır.

Cep telefonuna Skype nasıl kurulur?

Skype, VoIP aramaları yapmak için en güvenilir çözümlerden biri olmaya devam etmektedir, ancak bu özelliğin ücreti ödenir ve onu kullanmak için kredi satın almanız gerekir. Brezilya içindeki aramaların fiyatları son yıllarda çok düştüğü için, bu araç yalnızca yurtdışında biriyle konuşmanız gerektiğinde gerçekten yararlı olacak.

Alıcınızda Skype yüklü olmadan her tür telefona çağrı yapmak mümkündür. Program ayrıca cep telefonlarına SMS gönderiyor. Skype WiFi, abonelere WiFi sunan ücretli ağlara WiFi sunan havaalanları, meydanlar ve restoranlar gibi halka açık yerlerde interneti kullanmanıza olanak tanıyan bir mesajlaşma çözümüdür.

Skype ile arama nasıl yapılır?

Bu gibi durumlarda, Skype kredilerinizi ödeme yapmak ve ücretsiz olmasa bile internetin keyfini çıkarmak için kullanırsınız. Her yerin farklı fiyatları vardır ve uyumlu bir ağa bağlanmaya çalıştığınızda değerler gösterilir. Ücret dakikalar için yapılır ve bağlantı yalnızca Skype'ta değil her tür navigasyon için kullanılabilir.

Skype konferans görüşme nasıl yapılır?

Son olarak, Beta'da bir süre sonra ve Windows 10 ile sınırlı, Skype Translator masaüstü için uygulamaya geldi. Bu özellik, insanları daha da yakınlaştırmayı vaat ediyor ve dillerini konuşmayanlarla görüntülü sohbet etmenin pratik bir yolu. Otomatik sese ek olarak, söylediklerinizi duyar ve saniyeler içinde ekranda bir çeviri gösterir. İşleyiş şekli şöyledir:

Bu özellik ücretsiz olarak kullanılabilir. Dilinizi, arkadaşınızın dilini belirtin ve sohbete başlayabilirsiniz! Teknik nedenlerden ötürü, konuşmanızla çeviri arasında bir süre beklemeniz gerekir, ayrıca Microsoft'un önerisi, Skype'ın söylediklerinizi daha iyi anlayabilmesi için sakin ve yavaş konuşmanızdır.

Yorum Yaz
avatar

Yorumunuz yönetici onayından sonra görünür. Uyarı! Lütfen link veya html etiketi girmeyiniz aksi taktirde sistem tarafından yasaklanırsınız.

Tüm Yorumlar