TeamViewer Logosu
Ücretsiz
5.0
1
0
0
0
0
1 kullanıcı

TeamViewer

Ücretsiz
  • Yayımcı: TeamViewer GmbH
  • Boyut: 76.20 MB
  • Ekleyen: Özge KARACA
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 18 Kasım 2020
  • Toplam İndirme: 117
Uygulama İçi Görüntüler

TeamViewer'ın anlatmaya gerek yok, ancak bilmiyorsanız, meslektaşlarınızın ve arkadaşlarınızın bilgisayarlarını uzaktan kontrol etmek için dünyanın en popüler uygulamasıdır.

Herhangi bir bağlı cihaza tam erişim sağlayabilirsiniz, böylece birisinin bilgisayarını internet üzerinden yapılandırabilir veya yazıcılara ve diğerlerine bağlantı gibi daha spesifik sorunları çözebilirsiniz.

Bunun dışında TeamViewer, kullanıcının aynı anda birkaç kişiyle video konferans toplantıları düzenlemesine olanak tanıyan güçlü bir çalışma aracıdır. Ayrıca dosya paylaşma, metin, ses veya video yoluyla sohbet etme imkanı da vardır.

TeamViewer, bu son sürümde, programı tarayıcı üzerinden çalıştırma (şimdi Chromebook'lar için desteği garanti ediyor) ve masaüstü uzaktan kumandası aracılığıyla yardım ettiğiniz kişilerden geri bildirim alma olanağı dahil olmak üzere bir dizi yeni işlevi birleştirdi. Komut isteminde kanallarınız üzerinde daha fazla kontrol, sohbette yeni özellikler ve Linux için destek var.

Ancak, kullanıcı için en hassas yeni özellik kesinlikle yeni arayüzdür. Daha pürüzsüz bir görünüm ve daha canlı renklerle Windows 10 ile daha iyi entegre olacak şekilde yeniden tasarlandı. Bunun dışında, uzaktan kumanda penceresi tamamen yeniden düzenlendi ve yeni simgeler, daha fazla kısayol ve ayrıca yeni olanaklar eklendi.

Arayüz
Yeni görünüme rağmen TeamViewer yapısı hala aynı. Daha önce olduğu gibi bir uzaktan kontrol oturumu başlatabilir, meslektaşınızdan bir kimlik ve şifre alabilir ve ardından diğer bilgisayarın kontrolünü herhangi bir sorun yaşamadan alabilirsiniz.

Aradaki fark, kontrol penceresinin üst kısmındaki kısayol çubuğunun tamamen farklı olmasıdır. Görünüm Office 2013 / 2016'yı çok andırıyor ve bu, Microsoft yazılımının en son sürümlerini zaten kullananlar için işleri kolaylaştırıyor.

Ayrıca, izlenen kişiyle sohbet etmenizi sağlayan yüzen sohbet penceresinin artık üstteki kısayol çubuğunda sabitlendiğini de belirtmek gerekir. Bir sohbeti açmak için sohbet simgesine - veya "İletişim Kur" seçeneğine tıklayın.

En son sürüme nasıl yükseltilir?
TeamViewer indirme bağlantısı eski sürümü size getirebilir. Böyle bir durumda, bilgisayarınızda zaten kurulu olduğunda, programın güncellemeleri yoluyla yeni sürümü  almanız gerekecektir. Prosedürü gerçekleştirmenizi isteyen otomatik bir uyarı alabilirsiniz, ancak görünmezse aşağıdaki adımları uygulayın:

Programın başlangıç ​​ekranında "Yardım" ı tıklayın ve "Güncellemeleri kontrol et" i seçin. İndirilecek yeni bir sürüm varsa, işlemi onaylayın ve otomatik kurulumu bekleyin. TeamViewer'ın yeniden başlatılması gerekecek, ancak birkaç dakika içinde tekrar kullanılabilir olacak.

Yorum Yaz
avatar

Yorumunuz yönetici onayından sonra görünür. Uyarı! Lütfen link veya html etiketi girmeyiniz aksi taktirde sistem tarafından yasaklanırsınız.

Tüm Yorumlar
Yeni Eklenenler Uygulamalar