Zoom Logosu
Ücretsiz
3.7
202
36
47
20
80
385 kullanıcı

Zoom

Ücretsiz
 • Yayımcı: Zoom Video Communications, Inc
 • Boyut: 130.00 MB
 • Ekleyen: Özge KARACA
 • Arayüz: Türkçe
 • Güncelleme: 29 Aralık 2020
 • Toplam İndirme: 128,211
Uygulama İçi Görüntüler

Zoom Nedir?

Zoom veya diğer tam adıyla Zoom Cloud Meetings bir veya birden fazla kişinin sesli, görüntülü ve yazılı bir şekilde konferans yapabileceği yada bir kişinin, birden fazla kişiye sunum yapabileceği uçtan uça şifrelenmiş bir videokonferans platformudur. 40 dakika boyunca makisimum 100 kişi ücretsiz katılabilir, süre ve katılım saıysının artırılması için abone olunması gerekir. Genel olarak eğitimde kullanılır ülkemizde bu görevi eba tv üstlenmiştir.

Grup toplantıları en çok kullanılan araç . hem kullanımı kolay hem de bağlantı sorunlarına neden olmayan bir seçeneğe sahip olmaktır. Bu nedenle piyasada tüm ihtiyaçların karşılanmasında gerçekten etkili seçenekler bulmak zordur. Mevcut modellerden biri Yakınlaştırma Toplantısıdır.

Bu araç web üzerinden çalışır, yani indirilebilir bir uygulaması yoktur ve kullanımı bir web sitesinden gerçekleştirilir. Bu nedenle Zoom meetig, bilgisayarda yer tasarrufu sağlamak ve aynı zamanda toplantılara katılmak isteyenler için harika bir seçenektir.

Bu platformda, her birinin sınırlamaları ve hedefleri olan birden fazla hesap seçeneği vardır. Bu nedenle, en uygun olanı seçmek söz konusu olduğunda, platforma ilişkin özel talebi gözlemlemek gerekir.

Zoom'u İndir

Bu platformu kullanarak bir toplantıya erişmek ve planlamak için sitede oturum açmalısınız. Giriş sayfasında, bir toplantıya katılmak veya bir toplantı yapmak gibi çeşitli seçenekler sunulur.

Oynatma / Yakınlaştırma Platformu farklı amaçlar için çalışır

Bu seçenekler içinde, bağlanmak istediğiniz yöntemi seçebilirsiniz: videolu, videolu, videolu veya paylaşımlı ekranlı. Seçim, örneğin giriş sayfasını ve Google hesabını Zoom uygulaması sistemine bağlama seçeneğini alır.

Zoom Nasıl Kullanılır?

Erişimi tamamladıktan sonra platform, planlanan toplantılar hakkında bilgiler içeren ana sayfayı yayınlar. Sol tarafta, toplantı planlama ve profili güncelleme gibi seçenekler içeren menü yer alır. Üst köşede plan bilgisine sahipsiniz.

Bir toplantı başlatmak için onu planlamanız gerekir. Bu alana erişim şifresi ve videoya bağlanma imkanı olan teknik verilere ek olarak katılımcıların bilgileri girilir. Toplantıyı bilgisayara kaydetme imkanı da var.

Zoom.us, toplu olarak yayınlanan etkinlikler olan Web Seminerlerinin yapılmasına da izin verir. Platform ayrıca bilgilerin kullanıcı tarafından seçilen alan içerisinde kaydedildiği bulutta kaydetme seçeneği de sunuyor.

Avantajlar
 • + Farklı toplantı seçeneklerine erişim sağlayan farklılaştırılmış platform
 • + Hızlı ve basit bağlantı
 • + Diğer programları içe aktarma imkanı ile eksiksiz planlama
 • + Eklenebilecek sınırlar, güvenli toplantılar
 • + Kullanıcılara sunulan web semineri seçeneği
Dezavantajlar
 • - Hiçbir olumsuz nokta bulunamadı.
Yorum Yaz
avatar

Yorumunuz yönetici onayından sonra görünür. Uyarı! Lütfen link veya html etiketi girmeyiniz aksi taktirde sistem tarafından yasaklanırsınız.

Tüm Yorumlar
avatar

proğram iyi

avatar

Bu programı nasıl türkçeye çevirebilirim.

avatar

Guzel bir plartform

Yeni Eklenenler Uygulamalar