Android'e Zoom Nasıl Kurulur?

Boş zamanınızın birkaç dakikasını ayırırsanız, size Zoom'u Android'e nasıl yükleyeceğinizi ,ayrıntılı olarak anlatabilirim. Zoom'u telefon veya tablet'e yüklemek zor bir işlem değildir. Anladığım kadarıyla teknoloji sizin gücünüz değilse bile, adım adım size zoom nasıl indirilir anlatacağım “ipuçlarını” takip ederseniz, söz konusu işlemi en ufak bir zorluk çekmeden tamamlayabileceksiniz.

Peki, başlamaya hazır mısınız?  Bu yüzden kendinizi rahat ettirin, paragrafları okumaya konsantre olmak için ihtiyacınız olan her zaman ayırın ve daha da önemlisi size vereceğim “zoom indirme ipuçlarını” uygulamaya çalışın. Bunu söyledikten sonra, size sadece iyi okumalar ve iyi eğlenceler dilerim!

Zoom, Play Store'dan Android'e nasıl kurulur?

Bununla birlikte, size atmanız gereken adımları göstermeden önce, Zoom'u indirmek için Android 5.0 veya üstü ile donatılmış bir cihaza ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Öncelikle, zoom'u indirebilmek için android işletim sistemi ile donatılmış cihazların çoğunda bulunan resmi Google mağazası olan Play Store'u açın ve Zoom'u aratın. 

Karşınıza resimdeki “ZOOM Cloud Meetings” uygulamasını göreceksiniz, bu uygulamaya yükle diyerek indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu işlem genellike 1-3 dk arası sürebilir bu süre internet hızınıza göre daha az veya daha uzun olabilir. Eğer Google Play üzerinden indiremiyorsanız zoom indir adresinden indirebilirsiniz.

Uygulama kurulduktan sonra, telefonunuzun ekranına “Zoom” adında bir uygulama gelir ona basarak uygulamayı açabilirsiniz. Zoom'u açtıktan sonra sizi karşınıza alta eklemiş olduğumuz resimdeki gibi bir ekran karşılayacak. Bu kısımdan sonra yapmanız gereken “Sing In” yazana basınız. Farklı bir sayfa açılacaktır burada kullanıcı  girişi yapmamızı isteyecek hesabımız olmadığı için alta bulunan OR, Sign In“” yazan kısımda facebook veya google hesabı ile bağlana seçeneğini kullanarak üye olmadan zoom'a giriş yapabilirsiniz.

Kaynak:
Yeni Eklenenler Uygulamalar